Recruiter/náborár v Galante

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
700 - 750 EUR/mesiacNástupná mzda 700€/mes. + variabilné zložky a stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu v stabilnej spoločnosti a k tomu dobrých kolegov? Tak čítaj ďalej.
Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu na pozíciu RECRUITER/NÁBORÁR.

Tvojou úlohou bude:
- inzerovanie voľných pracovných pozícii na portáloch práce, soc. sieťach, v lokálnych médiách,
- alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov.
- realizácia náborových kampaní v rámci zvereného regiónu,
- reprezentácia spoločnosti na veľtrhoch práce, burzách práce,
- pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov,
- tvorba, vedenie a pravidelná aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie,
- práca s interným systémom
- vedenie vstupných telefonických pohovorov za účelom výberu vhodných uchádzačov pre danú pozíciu,
- pozývanie vyhovujúcich uchádzačov na osobný pohovor,
- komunikácia s Úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny, strednými odbornými školami, starostami obcí v rámci zvereného regiónu.

Čo ti za to ponúkame:
Nástupná mzda 700€/mes. brutto
+ variabilné zložky
+ stravné lístky
Pracovnú dobu od pondelka do piatku (od 8:00 do 16:30 hod.)
Firemný mobil a notebook.
Dobrých kolegov :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, skúsenosti z call centra alebo personálnej agentúry aspoň 1 rok.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3663391  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiacNástupná mzda 700€/mes. + variabilné zložky a stravné lístky.