Výroba strojných a stavebných oceľových konštrukcií - Topoľčany

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočník
- ukosovanie dielcov, príprava dielcov na skladanie, skladanie dielcov (od 4€/ hod.)

Možnosť aj iných pozícií, pre záujem volajte +421 948 420 850.

- príplatky k základnej mzde
- dochádzkové bonusy
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- manuálna zručnosť
- chuť pracovať

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3577248  Dátum zverejnenia: 13.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€