Dobrá práca v strojárenskom priemysle (Sládkovičovo) (Operátor výroby)

EUROTRADE - SR a.s.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,45€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operátor výroby – 4,45€/hod
- práca na 4 zmeny-12 hodinové

- rizikový príplatok
- stravné lístky 3,60€
- 13.plat
- ubytovanie zabezpečené
- zálohy
- stabilita
Ubytovanie je zdarma v prípade ak je bydlisko vzdialené viac ako 70 km od miesta
výkonu práce.
Len u nás nájdete BENEFIT - SIM karta ZADARMO Neobmedzené volania s SMS, dáta

V prípade záujmu nás kontaktujte na bezplatnej linke: 0800 221 111, 0905 594 302, 0915 572 185.
Všetky naše aktuálne ponuky nájdete na:
www.pseurotrade.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kordov do pneumatík.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedosť
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť

EUROTRADE – SR a.s.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Drevená 888
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Timea Balážová
Tel.: +421948420850
E-mail: poslať životopis
ID: 3475857   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,45€/hod.