Práca pre mužov a ženy z Oravy. Operátor/ka výroby v Námestove.

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,53 EUR/hod.4,53€/hod. + príplatky a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na TPP v trojzmennej prevádzke. Práca je vhodná pre ľudí z Oravy a okolia Námestova (ubytovanie neposkytujeme).
- montáž prístrojových dosiek pre automobily
- obsluha liniek na osádzanie dosiek plošných spojov SMT
- kontrola výrobkov
- balenie vyrobených kusov
- udržiavanie čistoty na pracovisku

- príplatok za nočnú zmenu 1,50€/hod.
- príplatok za poobednú zmenu 0,13€/hod.
- teplá strava v závodnej jedálni
- práca v stabilnej spoločnosti, istota dlhodobého zamestnania
- práca v tichom, čistom a nehlučnom prostredí

- možnosť čerpania týždenných záloh

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
email: [email protected]
tel.: 0915 740 388

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3389903  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.