Vodič VZV / Skladník - Košice

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola stavu zásob materiálových a hotových dielov v sklade
- zabezpečenie nakladania a vykladania kamiónov
- manipulácia s paletami a hotovými výrobkami zo skladu na expedíciu
- kontrola správnosti dodaného materiálu s dodacími listami a manifestami
- práca na 3 zmeny
- práca aj pre šikovných absolventov
- práca vhodná pre mužov

- priemerná mesačná mzda 800€ brutto
- ubytovanie ZDARMA
- príspevok na dopravu
- stravovanie v závodnej jedálni
- príplatky nad rámec zákonníka práce

Benefitný program:
- SIM karta od mobilného operátora – nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB
- ZADARMO od 1.mesiaca
- zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
- peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
- zákaznícke centrum
- prekvapenie!

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel.: 0917 815 243
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo výrobných podnikoch – výhodou
- manuálna zručnosť, presnosť a precíznosť
- dobrý zdravotný stav

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3360039  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€