Výrobný technológ

Eurotec, k.s.

Miesto práce
Okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacPrémie, bonusy, vánoční odměny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítejte ve společnosti Eurotec. Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic. Dodáváme rozsáhlé poloautomatizované a automatizované linky pro přední světové firmy. Vyrábíme a kompletujeme komponenty především pro automobilový a spotřební průmysl. Díky zkušenostem a schopnostem v rukou našich kolegů přinášíme složitější a komplexnější řešení, jež jsou vysoce oceňovány našimi zákazníky napříč výrobními segmenty. Jsme si vědomi, že bez neustálého zkvalitňování a rozšiřování týmu našich odborníků se nebudeme moci posunout dále, a právě proto hledáme nového kolegu - výrobního technologa do naší pobočky ve Veselí nad Moravou.

V závodě ve Veselí nad Moravou se stanete součástí týmu, který sestavuje elektrotechnické komponenty a celky na poloautomatických a automatických výrobních linkách, kompletuje kabelové svazky, provádí osazování desek plošných spojů jak technologií SMD tak i THT, automatickou optickou kontrolou osazení a zapájení SMD komponentů, strojním pájením (reflow i pájení vlnou), kompletací, selektivním pájením a testováním elektronických sestav (jak FT tak i ICT) na výrobních zařízení vlastní konstrukce.

Co je náplní práce výrobního technologa:
Budete komunikovat s dodavateli ohledně materiálů
Vytváříte technologické postupy pro naše výrobní střediska.
Provádíte výrobní analýzy pro nové projekty
Navrhujete balení pro nové výrobky
Zavádíte a kontrolujete výrobní normy
Navrhujete, objednáváte a následně kontrolujete pájecí šablony
Provádíte kalibraci přístrojů, zajišťujete externí kalibrace pro výrobní střediska
Vytváříte FMEA a kontrolní plány
Překládáte emaily, výrobní dokumentaci a normy z angličtiny

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci, kde výkony a úspěch vždy spravedlivě odměňujeme. Stabilní práci ve firmě, která je na trhu již několik desetiletí. Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti ve formě kurzů, konferencí, konzultací, jazyků, k tomu 5 dní volna navíc, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy.

Informácie o výberovom konaní

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

máte zkušenosti z výrobní společnosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jste technicky zdatný, máte zájem a práce Vás baví.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Eurotec poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Braun a Siemens.

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Chochlíková
Tel.: +420735174782
E-mail: poslať životopis
ID: 4687189  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac