Finančný controller

Eurotec, k.s.

Miesto práce
Okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítejte ve společnosti Eurotec. Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic.

Jsme lídrem v oblasti výroby komponentů pro různé průmyslové sektory, od automobilového po spotřební. Naše výrobní procesy jsou založeny na našich vlastních inovativních strojích a software, které nám dávají konkurenční výhodu.

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Finančního controllera, který se stane součástí našeho týmu finančního oddělení. Naše oddělení zahrnuje controllery, finanční a mzdové účetní, kteří poskytují servis dalším kolegům, abychom se neustále posouvali správným směrem.

Co budete dělat:

Podporovat management: Poskytnete jim správné informace pro rozhodování o investicích a běžném chodu firmy

Nastavovat systémy: Budete odpovědný za nastavení systému plánování, kontrolních mechanismů a zpracování dat týkajících se hospodářských výsledků společnosti.

Reporty, analýzy a kalkulace: Budete pracovat na úsporách nákladů, připravovat reporty, provádět analýzy, kalkulace a prezentovat své výsledky

Ad hoc analýzy: Připravujete další ad hoc analýzy a řešíš úkoly dle aktuálních potřeb oddělení controllingu

Spolupracovat s kolegy: Jak zlepšit finanční ukazatele a nastavit interní procesy. Společně budete pracovat na projektech výroby linek a zařízení, včetně plánování, řízení a vyhodnocování rozpočtů. Spolupracovat budete také na kontrole a zpřesňování norem a kalkulací výrobních procesůa s HR ve sledování personálních ukazatelů

Mezinárodní komunikace: Jsme společnost s mezinárodním přesahem, takže komunikace v anglickém jazyce s našimi zahraničními pobočkami je nezbytná

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní firmě, která se na trhu rozvíjí a roste již několik desetiletí. Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti ve formě kurzů, konferencí, konzultací, výuky jazyků. Kromě standardních dnů volna máte nárok na 5 dní navíc, příspěvek na stravování ve vlastní kantýně, penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za mimořádné pracovní výkony a pracovní jubilea.

Informácie o výberovom konaní

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím životopis s fotografií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

znalost podnikových procesů a orientace v účetnictví, pokročilá znalost MS Excel, analytické a logic

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikativní, samostatná a flexibilní osobnost

Analytické a logické myšlení​

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Eurotec poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Braun a Siemens.

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Chochlíková
Tel.: +420735174782
E-mail: poslať životopis
ID: 4640005  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac