Nastavovač vstrekovacích strojov

Eurotec, k.s.

Místo práce
Okres Skalica
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsícVánoční odměny, bonusy dle výkonu práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vítejte ve společnosti Eurotec. Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic. Dodáváme rozsáhlé poloautomatizované a automatizované linky pro přední světové firmy. Vyrábíme a kompletujeme komponenty především pro automobilový a spotřební průmysl. Díky zkušenostem a schopnostem v rukou našich kolegů přinášíme složitější a komplexnější řešení, jež jsou vysoce oceňovány našimi zákazníky napříč výrobními segmenty. Jsme si vědomi, že bez neustálého zkvalitňování a rozšiřování týmu našich odborníků se nebudeme moci posunout dále, a právě proto hledáme nového kolegu, seřizovače do vstřikolisovny.

Náplň práce:

Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic
Příprava a seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG, BATTENFELD
Seřizování manipulátorů WITTMANN
Výměna vstřikovacích forem včetně základní údržby
Dodržování technologických postupů
Minimalizace vyrobených zmetků a prostojů stroje
Udržování výrobních zařízení v čistém a provozuschopném stavu
Doplňování materiálů ke strojům
Spolupráce s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci, kde výkony a úspěch vždy spravedlivě odměňujeme. Stabilní práci ve firmě, která je na trhu již několik desetiletí. Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti, k tomu 5 dní volna navíc, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy.

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti se seřizováním vstřikolisů,
zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu - výhodou.
Silné povědomí o kvalitě.
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu.
Technické myšlení a ochotu učit se novým věcem.
Ochota pracovat ve 3 - směnném provoze.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eurotec poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Braun a Siemens.

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Chochlíková
Tel.: +420735174782
E-mail: poslat životopis
ID: 4625107  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc