Údržbár vstrekovacích fóriem a strojov

Eurotec, k.s.

Miesto práce
Okres Skalica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacVánoční odměny, bonusy dle výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítejte ve společnosti Eurotec. Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic. Eurotec pracuje na vývoji a výrobě poloautomatizovaných a automatizovaných linek, na kterých kompletujeme komponenty především pro automobilový a spotřební průmysl. Díky zkušenostem a schopnostem v rukou našich kolegů přinášíme složitější a komplexnější řešení, jež jsou vysoce oceňovány našimi zákazníky napříč výrobními segmenty. Jsme si vědomi, že bez neustálého zkvalitňování a rozšiřování týmu našich odborníků se nebudeme moci posunout dále, a právě proto hledáme nového kolegu, údržbáře vstřikovacích forem a strojů.

Náplň práce:

Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic.
Údržba a opravy vstřikovacích forem
Údržba a provozní opravy vstřikovacích strojů, periférií a ostatních výrobních zařízení
Analýza možných příčin vzniku poruch na formách a strojích
Práce s technickou dokumentací
Dodržování pracovních, kvalitativních a technologických postupů

Nabízíme práci, kde výkony a úspěch vždy spravedlivě odměňujeme. Stabilní práci ve firmě, která je na trhu již několik desetiletí. Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti, k tomu 5 dní volna navíc, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis s fotografií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Jste pečlivý a zodpovědný, máte jednoduše zájem a práce Vás baví.
Orientujete se v technické dokumentaci, výhodou bude odborná znalost v elektrotechnice (vyhláška č. 50), stejně tak orientace v normách ISO 9001 a IATF 16949.

Eurotec poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Braun a Siemens.

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Chochlíková
Tel.: +420735174782
E-mail: poslať životopis
ID: 4624948  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac