Inžinier kvality

Eurotec, k.s.

Miesto práce
Okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacPrémie, bonusy, vánoční odměny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítejte ve společnosti Eurotec. Sídlíme v Uherském Ostrohu, cca. 20 km od slovenských hranic. Eurotec pracuje na vývoji a výrobě poloautomatizovaných a automatizovaných linek, na kterých kompletujeme komponenty především pro automobilový a spotřební průmysl. Díky zkušenostem a schopnostem v rukou našich kolegů přinášíme složitější a komplexnější řešení, jež jsou vysoce oceňovány našimi zákazníky napříč výrobními segmenty. Jsme si vědomi, že bez neustálého zkvalitňování a rozšiřování týmu našich odborníků se nebudeme moci posunout dále, a právě proto hledáme nového parťáka do oddělení kvality.

Náplň práce
Sledování a zlepšování kvality na daném oddělení
Zodpovědnost za řešení připomínek a reklamací od zákazníka
Zpracování 8D reportů pro zákazníka
Podpora zákazníka v oblasti kvality před sériovou produkcí
Řešení neshod ve výrobě ve spolupráci s ostatními odděleními
Vypracování kontrolních plánů dle specifikace
Aktualizace FMEA procesu
Aplikace procesu neustálého zlepšování (CIP)
Provádění testů v sérii a vypracování protokolů pro zákazníky
Spolupráce při provádění školení odpovědných pracovníků kvality
Interní, výrobkové a procesní audity
Příprava dokumentů kvality pro externí audity

Zamestnanecké výhody, benefity

Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed
Odbornou, zajímavou práci s důrazem na spokojenost zákazníka, možnost seberealizace
Odpovídající finanční ohodnocení
Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešením
Atraktivní balíček firemních benefitů jako např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
Vánoční odměny
Odborná školení a rozvoje profesních dovedností

Informácie o výberovom konaní

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis s fotografií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

SŠ vzdělání - technického směru, strojní nebo elektro (VŠ vzdělání výhodou)
Orientace ve výkresové dokumentaci, technické myšlení
Komunikativní znalost AJ
Znalost systémů kvality IATF 16949 a VDA 6.3 výhodou
Znalost statistických metod
Znalost nástrojů kvality (8D, 5Why, FMEA proces, PDCA)
Výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Eurotec poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Braun a Siemens.

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Chochlíková
Tel.: +420735174782
E-mail: poslať životopis
ID: 4620691  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac