Prevádzkový banský elektrikár

EUROTALC s.r.o.

Miesto práce
Gemerská Poloma
Termín nástupu
ASAP
7,25 EUR/hod.7,25€/hod. je minimálna ponuková mzda, skutočná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí (priemerná mzda na danej pozícii cca 1500 € bez nadčasov a zmenových príplatkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon funkcie elektrikár – údržbár elektrických a strojných zariadení pri realizácii prác na povrchu a v podzemí,
- Prípravné, manipulačné, pomocné a súvisiace práce pri údržbe, montáži, demontáži a prevádzke elektrických zariadení (mobilných strojných aj statických zariadení) v rozsahu odbornej spôsobilosti, schopnosti pracovníka a platných osvedčení na výkon činnosti,
- Vykonávanie pravidelných prehliadok elektrických a strojných zariadení na povrchu a v podzemí prevádzky a v priestoroch úpravne mastenca,
- Dohľad nad elektrickými a strojnými zariadeniami a s tým súvisiace vedenie evidencie a kontrola príslušnej dokumentácie,
- V prípade potreby je povinný vykonávať pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

stravné lístky, príspevok DDS, motivačné príspevky podľa kolektívnej zmluvy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, vyučený elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s PC, Word, Excel, Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- minimálne §21, §22, §23
- práca v kolektíve, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť

Zahraničná spoločnosť, ktorá realizuje otvárku, dobývanie a následnú úpravu mastenca v lokalite Gemerská Poloma.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4748259  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,25 EUR/hod.