Logo EUROTALC s.r.o.

Prevádzkový banský elektrikár

EUROTALC s.r.o.

Miesto práce
Gemerská Poloma
Termín nástupu
ASAP
7,25 EUR/hod.7,25€/hod. je minimálna ponuková mzda, skutočná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí (priemerná mzda na danej pozícii cca 1500 € bez nadčasov a zmenových príplatkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon funkcie elektrikár – údržbár elektrických a strojných zariadení pri realizácii prác na povrchu a v podzemí,
- Prípravné, manipulačné, pomocné a súvisiace práce pri údržbe, montáži, demontáži a prevádzke elektrických zariadení (mobilných strojných aj statických zariadení) v rozsahu odbornej spôsobilosti, schopnosti pracovníka a platných osvedčení na výkon činnosti,
- Vykonávanie pravidelných prehliadok elektrických a strojných zariadení na povrchu a v podzemí prevádzky a v priestoroch úpravne mastenca,
- Dohľad nad elektrickými a strojnými zariadeniami a s tým súvisiace vedenie evidencie a kontrola príslušnej dokumentácie,
- V prípade potreby je povinný vykonávať pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

stravné lístky, príspevok DDS, motivačné príspevky podľa kolektívnej zmluvy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, vyučený elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s PC, Word, Excel, Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- minimálne §21, §22, §23
- práca v kolektíve, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť

Zahraničná spoločnosť, ktorá realizuje otvárku, dobývanie a následnú úpravu mastenca v lokalite Gemerská Poloma.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4748259  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,25 EUR/hod.