Prevádzkový elektrikár

EUROTALC s.r.o.

Miesto práce
Štôlňa Elisabeth 1, 049 22 Gemerská Poloma, okres Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná činnosť:
- Výkon funkcie prevádzkový elektrikár pri činnosti na povrchovej časti prevádzky, v úpravni mastenca, v prípade potreby aj v podzemnej časti banskej prevádzky,
- Prípravné, manipulačné, pomocné a súvisiace práce pri údržbe, montáži, prevádzke a oprave elektrických zariadení a strojov prevádzky (mobilných strojných aj statických zariadení), v rozsahu odbornej spôsobilosti, schopnosti pracovníka a platných osvedčení na výkon činnosti,
- Vykonávanie pravidelných prehliadok elektrických a strojných zariadení na povrchu, v úpravni mastenca, a v prípade potreby v podzemnej časti banskej prevádzky,
- Dohľad nad elektrickými a strojnými zariadeniami a s tým súvisiace vedenie evidencie a kontrola príslušnej prevádzkovej dokumentácie,

- V prípade potreby je povinný vykonávať pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

Vedľajšia pracovná činnosť:
- Poskytovať potrebnú súčinnosť zodpovedným pracovníkom organizácie,
- Upozorňovať externých zamestnancov prípadne subdodávateľov na nedostatky pri výkone prác na elektrických a strojných zariadeniach, a spolupracovať pri ich odstraňovaní,
- Dokumentovať všetky závažné ale i drobné poruchy na elektrických a strojných zariadeniach a mechanizmoch, ktoré zistil pri výkone svojej činnosti a nahlásiť ich zmenovému technikovi,
- Vykonávať a kontrolovať dodržiavanie predpísaných servisných prehliadok a intervalov, technologických a pracovných postupov, bezpečnostných predpisov,
- Zúčastňovať sa na školeniach, konzultáciách a seminároch,
- Spolupracovať s externými pracovníkmi zamestnávateľa pri plnení pracovných úloh,
- Zabezpečovať potreby pre prevádzku pracoviska podľa pokynov nadriadených pracovníkov,
- Viesť výkazy a prevádzkovú dokumentáciu elektrických a strojných zariadení v určenom rozsahu,
- Vykonávať pomocné a súvisiace práce na povrchu vykonávané v súvislosti s hlavnou pracovnou činnosťou,
- Zabezpečovať efektívnu a plynulú bezporuchovú činnosť elektrických a strojných zariadení a snažiť sa o plynulý chod prevádzky, vykonávať svoju pracovnú činnosť podľa zmluvných podmienok a v súlade s platnou legislatívou.

DDS
Školenia a kurzy
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte mailom na uvedené e-mailové adresy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §14 vyhl. č. 51/1978 Zb. o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike resp. podľa Vyhl. MPSVaR 508/2009 Zb. do 1000 V a nad 1000V:
- elektrotechnik (§6 resp. §21 Vyhl. 508/2009)
- samostatný elektrotechnik (§7 resp. §22 Vyhl. 508/2009)
- elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky (§8 resp. §23 Vyhl. 508/2009),

Odborná spôsobilosť musí byť overená organizáciou, ktorá má oprávnenie od banského úradu.
- min. 2 roky v odbore
- zodpovednosť, samostatnosť,
- zdravotný stav musí umožňovať prácu v banskej prevádzke, prácu vo výškach, prácu v noci, v trojzmennej prevádzke a prácu v sťaženom pracovnom prostredí so zvýšeným hlukom - kategória 3, ohrozenie chemickým faktorom - kategória 3,

Zahraničná spoločnosť, ktorá realizuje otvárku, dobývanie a následnú úpravu mastenca v lokalite Gemerská Poloma.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2734804  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou