Nastavovač strojov (výroba plastových komponentov) - vhodné aj pre absolventov

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o., Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac1100 € základná mzda + variabilná zložka mzdy + 10,2 € denne v stravných lístkoch za odpracovanú zmenu + ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena a údržba foriem vo vstrekolisoch;
- úprava nastavovacích parametrov
- udržiavanie čistoty a poriadku všetkých strojných zariadení

- práca je vhodná aj pre absolventov s technickým myslením a manuálnou zručnosťou - na výkon práce zaučíme;

- zmluva na dobu neurčitú;

- 2 stravné lístky za každú odpracovanú zmenu;

- preplácanie nadčasov v zmysle Zákonníka práce + mimoriadny bonus 30,- EUR za odpracovanú zmenu;

- ročný bonus

- pracuje sa vo výrobnom závode, výroba plastových komponentov v Palúdzke;

- Pracuje sa pondelok-piatok v 11,25 hodinových zmenách, 3-4 dni v týždni;

- práca je vhodná aj pre záujemcov bez praxe v odbore - poskytneme zaučenie;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť;

- technické myslenie a záujem o prácu vo výrobnom závode;

Spoločnosť Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš, s. r. o. pôsobí v Liptovskom Mikuláši od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubomíra Uramová
Tel.: +421903769958
E-mail: poslať životopis
ID: 4495468  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac