Operátor vo výrobe

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 1, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nastupný plat 545,- EUR brutto + 9% variabilná zložka, po troch mesiacoch 576,- EUR brutto + 9 % variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vizuálna kontrola, montáž, balenie plastových výliskov.

• Stravné lístky v hodnote 4,- EUR
• Pracovný pomer na neurčitú dobu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Možnosť profesijného rastu
• Mzdové zvýhodnenie pri 100 % dochádzke a vernostný bonus

Informácie o výberovom konaní

Práca v nepretržitej výrobe - 4 zmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš, s. r. o. pôsobí v Liptovskom Mikuláši od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Palugyayho 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 2724039   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nastupný plat 545,- EUR brutto + 9% variabilná zložka, po troch mesiacoch 576,- EUR brutto + 9 % variabilná zložka