Zmenový údržbár

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 1, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
1 120 EUR/mesiacHrubá mzda od 1.120,- EUR zahŕňa základnú mzdu 1.000,- EUR + 12% variabilná zložka mzdy. Výška mzdy bude závisieť aj od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie dennej operatívnej a preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení
- zabezpečenie funkčnosti a bezpečnosti výrobných strojov a zariadení
- zabezpečenie poriadku a čistoty výrobných strojov a zariadení

• 2 stravné lístky v hodnote 5,85 EUR/ks za odpracovanú 12hod. zmenu (formou nabitého kreditu na strav. kartu) alebo fin. príspevok 4,03 EUR
• Preplácané nadčasy a extra odmeny
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Možnosť profesijného rastu
• Mzdové zvýhodnenie za dochádzku a kvalitu
• Ročný bonus (13. plat)
• Odmena za zlepšovací návrh až do výšky 150,- EUR
• Vstup do vodného parku Tatralandia/Bešeňová

Pracovné podmienky
Práca na 2 zmeny od pondelka do piatka:
denná zmena: 6:00 - 18:00 hod.
nočná zmena: 18:00 - 6:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

údržbár, elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mechanická zručnosť a technické myslenie
- znalosti v oblasti mechaniky a hydrauliky výhodou
- záujem o nové technológie
- ochota učiť sa novým veciam

Spoločnosť Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš, s. r. o. pôsobí v Liptovskom Mikuláši od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2177509  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac