670 - 740 EUR

Výrobný operátor (montáž)

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž plastových dielov pre dverové panely,
• plynulé odoberanie výrobkov od stroja, dodržiavanie výrobných procesov (napr. cyklové časy),
• príprava príslušenstva na prevádzku, jeho uvedenie do prevádzky podľa predpisov,
• plnenie normy pre daný výrobok a stroj,
• kontrola kvality výrobkov,
• balenie výrobkov, dodržiavanie baliacich predpisov pre príslušný výrobok,
• zaznamenávanie výrobnej dokumentácie podľa inštrukcií,
• udržiavanie čistoty stroja a pracoviska,
• dodržiavanie pracovnej disciplíny a pracovných predpisov spoločnosti,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 580€ základná mzda + variabilná zložka mzdy 90 € ( resp. v závislostí od skúseností uchádzača)

• Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
• Vernostný bonus
• Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
• Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
• Dochádzkový príspevok
• Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita,
- ochota ďalej sa vzdelávať,
- práca na 3 zmeny (voľné víkendy),

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Skaličan
Tel.: +421902902907
E-mail: poslať životopis
ID: 3688088   Dátum zverejnenia: 21.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 580€ základná mzda + variabilná zložka mzdy 90 € ( resp. v závislostí od skúseností uchádzača)