1 000 - 1 200 EUR

Customer Sales & SAP Representative

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za riadenie procesov na oddelení predaja a odbytovej dispozície,
- Zodpovedá za starostlivosť a koordináciu operatívnych a systémových procesov súvisiacich s riadením dát a elektronickou a inou komunikáciou so zákazníkom, potvrdzovaním procesných dát jednotlivých artiklov, s cieľom dodať zákazníkovi dohodnuté množstvá produktov s ohľadom na kvalitu, náklady a termíny.
- Zodpovedá za nastavenie a funkčnosť výrobného systému v SAP a podieľa sa na jeho ďalšom rozširovaní a údržbe;
- Vykonáva aj ďalšie úlohy a činnosti uložené nadriadeným pracovníkom;
- Zúčastňuje sa pravidelných a/ alebo operatívnych stretnutí súvisiacich so zabezpečením svojich pracovných náležitosti;
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami za účelom zabezpečenia plynulých dodávok zákazníkovi ako systémová a procesná podpora odbytovým disponentom;
- Vypracováva podklady a správy pre nadriadeného a manažment firmy;
- Koordinuje dopravcov.

- Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
- Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
- Dochádzkový príspevok
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Babničová
Tel.: +421910162963
E-mail: poslať životopis
ID: 3685334   Dátum zverejnenia: 12.9.2019