780 - 1 000 EUR

Nastavovač vstrekolisov

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
- Kontrola lisovacích parametrov
- Kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
- Denná kontrola vstrekolisu
- Zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb
- Riešenie problémov s tímom výroby a kvality, sledovanie a udržiavanie čistoty a poriadku (5S) na pracovisku, okolo lisov, na lise a v dielni
- Sledovanie programu údržby , evidovanie údajov
- Vykonávanie korektívnej údržby na základe požiadaviek na opravu
- Vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- Kontrola a údržba bezpečnostných systémov zariadení
- Programovanie a nastavovanie rúk robotov
- Vypisovanie interných dokumentov súvisiacich s ich prácou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 780€ základná mzda + variabilná zložky mzdy 120 € ( resp. v závislostí od skúseností uchádzača)

- Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
- Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
- Dochádzkový príspevok
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať
- práca na 3 zmeny

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 3652634   Dátum zverejnenia: 26.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 780€ základná mzda + variabilná zložky mzdy 120 € ( resp. v závislostí od skúseností uchádzača)