Zmenový údržbár - elektrikár

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od základná mzda 696€ + variabilná zložka 104€ (resp. v závislostí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba výrobných strojov a zariadení podľa stanoveného plánu údržby
Mimoriadna údržba a opravy výrobných zariadení
Evidencia vykonanej údržby
Kooperácia pri tvorbe a úpravách plánu údržby jednotlivých výrobných zariadení
Spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti

Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
Dochádzkový príspevok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax na podobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti výhodou
Znalosti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky
Osvedčenie podľa §22 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
Flexibilita
Práca na 3 zmeny

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eurostyle Systems Bánovce s.r.o
Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Lobková
E-mail: poslať životopis
ID: 3137613   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od základná mzda 696€ + variabilná zložka 104€ (resp. v závislostí od skúseností uchádzača)