Reagujte bez životopisu

Servisný technik/servisný manažér

EuroScale Zrt

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda s výkonnostnými bonusmi a príplatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať v mladom a dynamickom servisnom tíme?
Máte radi individualitu a slobodu?

Pripoj sa k nám!

Rozširujeme náš servisný tím pre údržbu a inštaláciu priemyselných zariadení na stavebných strojoch.

- Konkurencieschopná mzda s výkonnostnými bonusmi a príplatkami (1.400-1.800 EUR mesačne v hrubom)

- Stabilné a spoľahlivé zázemie zamestnávateľa

- Možnosť práce v zahraničí (dočasné alebo dlhodobé brigády)

- Sústavné odborné vzdelávanie

- Flexibilné a prispôsobivé pracovné podmienky a prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, mechanik strojov, strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, ochota učiť sa, samostatnosť, zodpovednosť

EuroScale je dynamicky sa rozvíjajúca, na trhu vedúca skupina stredoeurópskych spoločností v oblasti priemyselných technológií a údržby strojov. Našich partnerov v Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a Nemecku navštevujeme s profesionálnym servisným tímom približne 40 ľudí a poskytujeme kvalitné služby v mnohých zaujímavých priemyselných oblastiach. Navštívte našu stránku: www.euroscale.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4498136  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac