Kuchár/Kuchárka - Ivanka pri Dunaji reštaurácia Rentier, Bratislava Staré mesto Altstadt restaurant

EURORENTIER s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€ netto +zvýšenie platu po skúšobnej dobe o 150€ + Možný platový postup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
- Kontrola kvality hotových jedál.
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
- Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
- práca na zmeny krátky/dlhý týždeň

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- Denne vyplácaná mzda
- Moderne zariadená reštaurácia
- Tichá a príjemná lokalita
- Zabezpečenie stravy
- Možnosť pracovať vo viacerých prevádzkach

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii min. 2 roky
- zdravotný preukaz
- vyučenie v odbore
- flexibilita
- zodpovednosť

Reštaurácia Rentier je moderne zariadená prevádzka, ktorá sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí - v obci Ivanka pri Dunaji. Orientuje sa predovšetkým na denné obedové menu a akcie.
Reštaurácia Altstadt sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy na Michalskej ulici.
Orientuje sa predovšetkým na zahraničnú klientelu.

Hrachová 91
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Profant
Tel.: +421905611484
E-mail: poslať životopis
ID: 3551552   Dátum zverejnenia: 1.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ netto +zvýšenie platu po skúšobnej dobe o 150€ + Možný platový postup