Čašník/Čašníčka - Reštaurácia Rentier v OD Slimák

EURORENTIER s. r. o.

Miesto práce
Hálkova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
od 600€ + bonusy z tržby+ tringelty (možnosť zárobku od 800€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí
- príprava a roznášanie objednávok
- celková starostlivosť o bar a rajón

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- Denne vyplácaná mzda
- Moderne zariadená reštaurácia
- Tichá a príjemná lokalita
- Zabezpečenie stravy
- Tringelty v plnej výške

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a ústretové vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Všetko ostatné zaučíme.

Reštaurácia Rentier pizzeria je špičkovo zariadená prevádzka ktorá sa nachádza v OD Slimák.
Reštaurácia má všestrannú orientáciu (akcie, svadby, promócie, stužkové, firemné akcie, školenia a omnoho viac...).
Reštaurácia Rentier je moderne zariadená prevádzka, ktorá sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí - v obci Ivanka pri Dunaji. Orientuje sa predovšetkým na denné obedové menu a akcie.
Reštaurácia Altstadt sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy na Michalskej ulici.
Orientuje sa predovšetkým na zahraničnú klientelu.
ID: 3537598  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600€ + bonusy z tržby+ tringelty (možnosť zárobku od 800€)