Sestra na internej ambulancii

EUROREHAB s.r.o.

Miesto práce
Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Tbiliská, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacnástupný plat, po skúšobnej dobe úprava platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň sestry na internej ambulancii:
- odbery biologického materiálu,
- objednávanie pacientov,
- vedenie zdravotnej dokumentácie,
- snímanie EKG,
- vykazovanie výkonov do zdravotných poisťovní

• Práca v ambulancii na jednu smenu od Pon. do Pia.
• Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Dodatková dovolenka 5 dní nad zákony rozsah
• Finančný príspevok na stravovanie

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na dole uvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme emailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo - praktická sestra/zdravotnícky asistent/všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Ovládanie ambulantného programu Adam výhodou.

Zdravotnícke zariadenie Eurorehab poskytuje ambulantnú zdravotnú starostlivosť v odboroch FBLR a vnútorné choroby od roku 1996. V súčasnosti má v Bratislave päť prevádzok zameraných hlavne na rehabilitačnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3810543  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac