Sestra na internej ambulancii

EUROREHAB s.r.o.

Miesto práce
Tbiliská, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy (brutto) 750 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň sestry na internej ambulancii:
- odbery biologického materiálu,
- objednávanie pacientov,
- vedenie zdravotnej dokumentácie,
- vykazovanie výkonov do zdravotných poisťovní.

Ponúkame prácu v ambulancii na jednu smenu okrem sviatkov a víkendov, dodatkovú dovolenku.

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto zasielajte svoj životopis na e-mailovú adresu eurorehab.ekonomicke@eurorehab.sk. Všetky doručené životopisy uchádzačov budú posúdené, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie. Ovládanie ambulantného programu Adam výhodou.

Zdravotnícke zariadenie Eurorehab poskytuje ambulantnú zdravotnú starostlivosť v odboroch FBLR, ortopédia a vnútorné choroby od roku 1996. V súčasnosti má v Bratislave sedem prevádzok zameraných hlavne na rehabilitačnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Oráčska 20
831 06 Bratislava
ID: 1685638   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy (brutto) 750 Eur