Logo EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Pracovník na linke povrchových úprav, spol. EUROPUR s.r.o. - nástup Ihneď - NMnV

EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Miesto práce
Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 500 EUR/mesiacUvedený plat je nástupný. Každý je po nástupe hodnotený individuálne podľa zručností, schopností. Každý má perspektívu kariérneho a platového rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa radi učia nové a zaujímavé veci, ktoré majú nielen manuálnu povahu ale aj technologickú.

Aby boli hliníkové diely odolné, funkčné, kvalitné treba na nech urobiť povrchovú úpravu. Naša spoločnosť robí eloxovanie hliníkových dielov. Pracuje sa s dielmi zákazníkov, ktorí dodajú diely k nám na tento proces.

Podľa inštrukcií sa diely upnú na zavesovací prípravok a následne sa zaradia na odoslanie do procesu (automatickej linky).
Po procese sa následne diely zvesia, skontrolujú a uložia do predpísaných balení pre zákazníka.
Po tomto kroku budú prichystané na expedovanie zákazníkovi.

Práca prebieha na 3 zmennú prevádzku.
Očakáva sa seriózny prístup k práci. Ludia pracujú v prijemnom novo-vybudovanom prostredí od výrobných priestorov až po sociálne časti, dennú miestnosť atď.

Tí ľudia, ktorý hľadajú perspektívu prácu s dlhodobým uplatnením a samozrejme aj zaujímavým kariérnym rastom sú u nás na správnom mieste a sú vítaní.

Práca v stabilnej firme s príjemným kolektívom

Individuálny prístup
Firemné akcie
Dovolenkové odmeny

Osobné ohodnotenie
Možnosť profesneho a finančného rastu podľa zručností a schopností

Dochádzkový bonus

a mnohé iné

Uchádzačov o pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu ( v Slovenskom jazyku). Pracovný pohovor bude prebiehať individuálne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Serióznosť
Samostatnosť pri riešení úloh
Práca v tíme
Komunikácia
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
Základná zručnosť práce s PC
Ochota sa učiť nové veci

Europur s.r.o. je progresívna, inovatívna, zákaznícky orientovaná firma poskytujúca povrchové úpravy kovov. Prioritne je orientovaná na anodickú oxidáciu (eloxovanie) hliníka a zliatin. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.
Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824408  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac