Pracovník na modernej linke na eloxovanie dielov

EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Miesto práce
Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Podľa dohody (aj hneď)
Od 900 EUR/mesiacZákladná mzda bez odmien 850-900€. S odmenami sa vieš dostať aj na 1000€-1050€. Každý kvartál sa mzda prehodnotí, podľa ohodnotenia práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme presne Teba, ak máš rád moderné výrobné technológie. Jedná sa o jednu z najmodernejších liniek v strednej EURÓPE, kde sa robí povrchová úprava na hliníkové diely, v rôznych procesoch, farbách, pre zákaznícke projekty. Spracovávajú sa rôzne diely, ktoré majú následne použitie napr. v autách, motorkách, bicykloch, e-kolobežkách, svetlách, rôznych jednoúčelových zariadeniach ale aj veľkých linkách na výrobu a balenie (použitie takmer kdekoľvek).
Veľké množstvá dielov sú viditeľné a ich vizuálny vzhľad musí byť perfektný.
V skratke: Ak surový hliníkový diel naeloxujes, zlepšuješ vlastnosti toho dielu ako je tvrdosť povrchu, koróznu odolnosť a mnohé iné vlastnosti, ktoré zvyšujú životnosť dielov a zároveň zariadení, kde sú také diely používané.

Miesto výkonu práce je v Novom Meste nad Váhom. Pracovný čas je na smeny.

Čo sa od teba očakáva?

Nakoľko sa jedná o prácu s hliníkovými dielmi, je ku každému dostupný výkres (tlačená alebo elektronická forma), kde je treba vedieť diely identifikovať a podľa zaškolenia overiť proces a pripraviť diely na "Zavesenie" do procesu do linky. Po skončení procesu sa diely "Zvesia" podľa predpisu a pripravia na vyskladnenie.
Základná strojárska znalosť je výhodou, veľa ďalších veci sa dozvieš na školeniach a prácou v tíme.

Oceňuje sa prirodzená motivácia ku kreativite a zlepšovaniu, čím sa otvára benefit profesného rastu. Čím sa budeš viac snažiť a budeš samostatnejší, môžeš sa vypracovať aj na vedúceho smeny, čím pôjde tvoja mzda hore.

Zároveň máš možnosť sa stať súčasťou rýchlo rozvíjajúcej firmy s inovatívnou
modernou technológiou, ktorú neustále upgradujeme a pridávame nové procesy pre nové požiadavky našich zákazníkov.
Ak budeš mať záujem ty, budeš mať pozitívny prístup k práci a firme, máme o teba záujem z dlhodobého hľadiska.

- Extra odmeny za prácu (zvyčajne dvakrát do roka)
- Osobné ohodnotenie
- Individuálny prístup, vždy možné sa dohodnúť, ak budeš potrebovať niečo vybaviť počas prac. doby

Pohovor bude prebiehať individuálne s každým uchádzačom. Termín pohovoru je teda flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Ochota

Europur s.r.o. je progresívna, inovatívna, zákaznícky orientovaná firma poskytujúca povrchové úpravy kovov. Prioritne je orientovaná na anodickú oxidáciu (eloxovanie) hliníka a zliatin. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.
Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3995440  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac