Balotinovanie/Brúsenie hliníkových dielov (nie ručne)

EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Miesto práce
Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
IHNEĎ
950 - 1 100 EUR/mesiac+ osobný bonus/mesiac + Letný bonus + Vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník robí mechanickú pred-úpravu na prevažne hliníkových dieloch na špeciálnom poloautomatickom zariadení na balotinovanie/pieskovanie (nie ručne) a zároveň aj brúsenie hliníkových dielov, prevažne dosiek na pásovej brúske. Vyžaduje sa zručnosť, obsluha zariadení podľa potreby. Práca je vhodnejšia pre mužov.

Možný Karierný rast (podmienený kreativitou, prístupom k práci..)
Práca v inovatívnej firme s príjemným kolektívom
Team-buildingy
Odmeny formou 13. platu
Poukážky do jedného z vybraných nákupných reťazcov
Stabilná a dlhodobá pozícia

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby nás kontaktovali cez portál alebo emailom. Podmienkou je štrukturovaný životopis v Slovenskom jazyku. Bonusom je motivačný list. Pracovné pohovory prebiehajú individuálne, termín a čas je možné dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zodpovedný prístup k práci
Zručnosť
Samostatnosť pri riešení úloh (po zaškolení)
Práca s výkresovou dokumentáciou

Europur s.r.o. je progresívna, inovatívna, zákaznícky orientovaná firma poskytujúca povrchové úpravy kovov. Prioritne je orientovaná na anodickú oxidáciu (eloxovanie) hliníka a zliatin. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.
Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3958912  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac