Lekár/ka

Europlasma GmbH

Miesto práce
Landstraße 155, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1711 Eur – 4563 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť EUROPLASMA prevádzkuje v Rakúsku sedem centier darovania plazmy s najvyššími kvalitatívnymi štandardmi. Pre naše centrum v Hainburgu hľadáme lekárku/lekára s ukončeným vzdelaním v odbore všeobecnej medicíny alebo špecialistu/ku. Ponúkame trvalý pracovný pomer na 15 – 40 hodín týždenne a hrubú mzdu vo výške 1711 Eur – 4563 Eur (14-krát/rok, kolektívna zmluva pre zamestnancov v službách). Predpokladom je veľmi dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka. Pri nástupe je potrebné sa registrovať v rakúskej lekárskej komore. Prosíme posielať žiadosti spolu so životopisom a fotografiou e-mailom na: [email protected] a na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Plazmaferéza

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

EUROPLASMA betreibt in Österreich 7 Plasmaspendezentren mit höchsten Qualitätsstandards.
ID: 3193887  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1711 Eur – 4563 Eur