Predák lisovacej linky

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.mzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky, 6,50 € je iba základ, konečná výška mzdy závisí od skúsenosti požadovaných schopností, pri pohovore je dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a organizuje procesy výroby na lisovacej linke
- zodpovedá za kvalitu prevedených prác a pracovnej skupiny
- odstraňovanie menších porúch na linke
- vedenie sprievodnej dokumentácie
- práca v 3 zmennej prevádzke (7,5 hod.)

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie
- dochádzkový bonus
- prémie na základe výkonu
- odmeny polročné a ročné
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- vernostný bonus
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe
- príspevok pri narodení dieťaťa

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý má pozitívny vzťah k drevu a rád pracuje s modernými a novými technológiami. Ak ste to Vy... pridajte sa k nám. Svoje CV zašlite na mail adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. čísle 038/5369385 alebo 0910 729 852 a dohodneme si pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

flexibilita, samostatnosť, zručnosť ,fyzická zdatnosť, pozitívny vzťah k práci, práca na 3 zmeny

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Stoličná
Tel.: +421910 729 852, 038/5369385
E-mail: poslať životopis
ID: 4166783  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.