IT špecialista/Vývojar

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou, Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacuvedená mzda je základná mzda od 1 200,-€ celková výška mzdy závisí od skúsenosti a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza súčasného výrobného softvéru a ďalších aplikácií
- tvorba dokumentácie, analýza a spracovanie procesov
- návrh riešenia, komunikácia s nemeckým dodávateľom
- nastavenie a implementácia programových úprav, konfigurácia systému
- testovanie, zaškoľovanie používateľov
- spolupráca na ďalších IT projektov

-práca v stabilnej spoločnosti zameranej na kvality svojich produktov
-práca v mladom a dynamickom kolektíve
-prístup k moderným technológiam
-prémie na základe výkonu práce

Do nášho IT tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude zastrešovať výrobný softvér. Bude vedieť mu porozumieť, ovládať a spravovať. Postupom času bude pracovať na vylepšeniach a jeho hlavná úloha bude zefektívniť procesy a tým aj výrobu. Ak spĺňate naše požiadavky, tak neváhajte nás kontaktovať a pošlite nám žiadosť aj so životopisom v slovenskom aj v anglickom alebo nemeckom jazyku na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Python - Pokročilý
Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- predcíznosť
- flexibilita

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3916686  Dátum zverejnenia: 3.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac