Kurenár a/alebo elektrikár/elektrotechnik

europlac s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
Ihneď
1.000€ (výška mzdy sa prispôsobí seniorite a skúsenostiam kandidáta) - bez osobného rozhovoru to ale nepôjde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická starostlivosť o 3 plnoautomatické drevoštiepkové kotle (odborné školenia pre kuričov zabezpečíme)
- zodpovednosť za vykonávanie pravidelnej údržby a jej plánovanie
- prevencia pred poruchami
- reporting nadriadenému
- pohotovosť (v spolupráci s kolegami)

prémie, odmeny, dochádzkový bonus, jazykové a odborné kurzy

Záujem máme aj o mladého nadšenca kurenára a/alebo elektrikára pre danú problematiku, ktorého postupne komplexne vyškolíme.

Na vhodného kandidáta radi počkáme (termín nástupu je len informatívny, ale čím skôr tým lepšie).

Rovnako je informatívny aj nástupný plat. Skúsený profi kandidát bude ohodnotený primerane svojim znalostiam a skúsenostiam.

Porozprávajme sa pri káve o Vašich aj našich spoločných očakávaniach a možnostiach. Sme si istí, že nájdeme spoločný prienik.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou sú relevantné odborné skúšky (zabezpečíme ak nie sú)

Vodičský preukaz

B

Privítame lojálneho, všestrannejšie orientovaného a technicky zručného kandidáta so zájmom o dlhodobú spoluprácu a kontinuálne vzdelávanie sa.

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3571781  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000€ (výška mzdy sa prispôsobí seniorite a skúsenostiam kandidáta) - bez osobného rozhovoru to ale nepôjde.