Majster výroby

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
01.07.2018
4,50€/1 hod. (nástup) + ďalšie príplatky .... dohoda je stále možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 5 až 7 majstrov s relevantnými skúsenosťami z operatívneho riadenia výroby ako napr.:

- znalosť špecifických problémov pri výrobe
- práca s podriadenými
- spolupráca s inými oddeleniami
- reporty
- plánovanie
- krízové situácie
- zmenový management
- kontrola kvality a termínov

Segment Vašej praxe nie je až tak dôležitý ako úprimný záujem participovať na konverzií na Industry 4.0. a doviesť svoj tím ľudí k úspechu. Entuziamus, skúsenosti s drevo výrobou a znalosť dreva sú však veľkým bonusom.

Ak budete k práci úprimný a budete mať záujem, tak máte v našej spoločnosti dvere ku kariére otvorené. Bude len na Vás či a ako ich otvoríte.

Okrem možnosti odborného rastu Vám ponúkame aj prepracovaný benefitný systém:
- prémie na základe výkonu
- prémie na základe kvality
- polročné odmeny
- dochádzkové bonusy
- preplácanie nadčasov (zo zákona)
- jazykové kurzy (nemecký a anglický jazyk)
- rôzne odborné školenia šité pre Vás na mieru

Informácie o výberovom konaní

Úspešný kandidát môže očakávať:

- Silnú podporu managementu
- Maximálne sebanaplnenie
- Pravidelné a všestranné vzdelávanie (jazykové a odborné)

Pri všetkej skromnosti ... v rámci EÚ sme vo svojom segmente najlepší. Zásluhu na tom majú, samozrejme, naši ľudia, ktorí si nás vybrali aby strávili s nami kus svojho života. A my sme im za to vďační. Prechod na Industry 4.0. si však vyžaduje rozšíriť naše rady o ďalších pánov majstrov s chuťou ťahať spoločne na 1 bránu.

Máme perfektný team ľudí, ale do dokonalej mozaiky nám chýbajú už iba profesionáli ako Vy. Čo by sa stalo keby sme sa pri káve porozprávali o vzájomných možnostiach?

Dajte nám šancu zapojiť Vás do nášho pravdivého úspešného príbehu a zavolajte nám na +421 911 471 333. Ak bude treba diskrétne zavoláme späť.

Na úspešného kandidáta/tku vieme v prípade potreby rozumný čas počkať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo, drevospracujúci segment

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s drevom (výhoda, ale nie nevyhnutnosť)
- skúsenosti vo výrobe
- po zaučení schopnosť samostatného vedenie práce,
- organizačný talent s manažérskym cítením
- schopnosť premýšľať v súvislostiach
- disciplína v dochádzke do práce
- záujem odborne rásť
- flexibilita
- chuť pracovať kvalitne a zodpovedne k život. prostrediu
- lojalita (máme záujem len o dlhodobú spoluprácu)

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3381000  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50€/1 hod. (nástup) + ďalšie príplatky .... dohoda je stále možná