Systémový administrátor Windows (m/f) (Ref. č.: Systémový admin.)

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, Topoľčany
Termín nástupu
15.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
plat aj termín nástupu dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administrácia a údržba Windows serverov
- Komplexná znalosť problematiky
- Dobrá znalosť technológií Active Directory, DNS, GPO, WSUS, Hyper-V
- Administrácia Exchange a zabezpečenie chodu emailov (certifikátov, doménové nastavenia)
- Správa ERP, CRM a výrobných aplikácií
- Správa a pravidelná kontrola záloh (Veeam)
- Poskytovanie podpory pre užívateľov – Help Desk ( 2 - 3 úroveň)
- Znalosť Office 365 a Microsoft Azure technológií výhodou
- Správa infraštruktúry – Cisco technológie
- Správa a nastavenie firewallu Sophos (zabezpečenie VPN spojenia s pobočkami)
- Nastavenie a monitorovanie anti vírovej ochrany Eset
- Pomoc pri nasadzovaní nových technológií pri automatizácií výroby

- pravidelné odborné školenia a odborný rast
- účasť na operatíve pri nasadzovaní nových technológií
- jazykové kurzy (Nj, Aj)
- kariérny rast
- priateľský a súdržný kolektív

K prechodu do Industry 4.0. a ku konverzií na plnoautomatizovanú výrobu hľadáme práve Vás, junior/senior odborníka, ktorý sa vnútorne potrebuje stále učiť a zároveň potrebuje odvádzať 100% odbornú prácu. Máme malé, ale dynamické IT odd. a do dokonalej mozaiky nám chýba už iba človek ako Vy. Čo by sa stalo keby sme sa pri káve porozprávali o vzájomných možnostiach?

Garantujeme Vám odborný aj osobnostný rast v stabilnej spoločnosti (23 r.). Ukážeme Vám výrobu, zoznámime Vás s našimi víziami aj s ľuďmi, s ktorými budete spolupracovať. Neváhajte mi prípadne zavolať na 0911 471 333 a vypýtať si viac informácií.

Na úspešného kandidáta/tku vieme v prípade potreby rozumný čas počkať.

Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku posielajte, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu.

V sprievodnom liste uveďte Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre interné potreby spoločnosti v zmysle zákona č. 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prax ideálne 1-3+ roky, ale prioritou sú entuziazmus a znalosti, humanitné, technické, elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Microsoft Hyper-V - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zmysel pre zodpovednosť a lojalitu
- Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita
- Zodpovednosť a zmysel robiť veci dobre
- Certifikácia CCNA alebo MCSA výhodou
- Programovacie a skriptovacie schopnosti výhodou

Už viac ako 23 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth a pod. Závod rastie pravidelným tempom a s ním rastú aj naši zamestnanci. Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby, modernizujeme technológie s cieľom byť súčasťou úrovne Industry 4.0, naberáme ľudí a aj sa o nich staráme. Jediné čo nám chýba je dostatok ľudí ako ste Vy, ktorí chcú pracovať, prichádzať s myšlienkami a kariérne rásť. Prípadne ľudia, ktorí hľadajú sociálne istoty v podobe stabilnej práce a príjmu aby si mohli založiť rodiny a starať sa o nich. Dáme si šancu?

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

europlac s.r. o.
Pod Kalváriou 2020
955 01 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Lipták
Tel.: 0911 471 333
E-mail: poslať životopis
ID: 3318205   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat aj termín nástupu dohodou