Technológ výroby (m/ž) (Ref. č.: Technológ)

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, Topoľčany
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná znalosť problematiky,
- Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe,
- Zodpovednosť za kontrolu kvality a firemné technológie,
- Znalosť Six Sigma výhodou,
- Úzka spolupráca s manažérom výroby,
- Aktívne vyhľadávanie nových riešení v oblasti:
- zlepšovania výrobných procesov,
- znižovania pracovných časov,
- náročností jednotlivých výrobných operácii,
- prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov

- pravidelné odborné školenia
- jazykové kurzy (Nj, Aj)
- kariérny rast
- priateľský, lojálny a súdržný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Úspešný kandidát môže očakávať:

- Silnú podporu managementu
- Maximálne sebanaplnenie
- Pravidelné vzdelávanie
- Kariérny rast

Máme perfektný team ľudí a krásne osobnosti. Do dokonalej mozaiky nám chýba už iba profík ako Vy. Čo by sa stalo keby sme sa pri káve porozprávali o vzájomných možnostiach? Prosím, volajte mi na 0911 471 333 alebo napíšte na p.liptak@europlac.com. Prípadne diskrétne zavolám späť.

Na úspešného kandidáta/tku vieme v prípade potreby rozumný čas počkať.

Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom/anglickom jazyku posielajte, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu.

V sprievodnom liste uveďte Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre interné potreby spoločnosti v zmysle zákona č. 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dôležitá je aspoň min. prax a záujem, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
3

- zmysel pre zodpovednosť
- proaktívny a samostatný prístup
- spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita
- nemecký/anglický jazyk - min. hovorová znalosť (nutnosť)

Už cez 23 rokov vyrábame ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth a pod. Závod rastie pravidelným tempom a s ním rastú aj naši zamestnanci. Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby, modernizujeme technológie, staviame ďalšiu halu, naberáme ľudí a aj sa o nich staráme. Jediné čo nám chýba je dostatok ľudí ako ste Vy, ktorí chcú pracovať, prichádzať s myšlienkami a kariérne rásť. Prípadne ľudia, ktorí hľadajú sociálne istoty, istotu pracovného miesta aby si mohli založiť rodiny a starať sa o nich. Dáme si šancu?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

europlac s.r. o.
Pod Kalváriou 2020
955 01 Topoľčany

Kontakt

ID: 3241695   Dátum zverejnenia: 14.11.2017