Kvalitár dýhy

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.celková mzda je tvorená zo základnej mzdy, pohyblivej zložky a bonusov, celková výška mzdy závisí od skúsenosti a zručnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce súvisiace s výrobou dyhovaných materiálov a nábytkových dielcov

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- prémie na základe výkonu
- polročné a ročné odmeny
- príspevok pri životnom jubileum, svadbe a narodení dieťaťa

Do nášho tímu hľadáme nového človeka ,ktorý má pozitívny vzťah k drevu a rád pracuje s modernými a novými technológiami. Ak ste to Vy... pridajte sa k nám. Svoje CV zašlite na mail adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. čísle 038/5369385 alebo 0910 729 852 a dohodneme osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

flexibilita,samostatnosť,zručnosť ,fyzická zdatnosť, pozitívny vzťah k práci, anglický jazyk - výhodou

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2766536  Dátum zverejnenia: 24.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.