Operátor výroby / stolár (Ref. č.: Operátor výroby)

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce súvisiace s výrobou ekologických dyhovaných materiálov a nábytkových dielcov

Ak budete k práci úprimný a budete mať záujem, tak získate nie len prax z výroby, čo je v súčasnosti obrovský benefit, ale aj z managementu riadenia a procesov a pochopíte nie len fakty, ale aj súvislosti medzi nimi. Schody ku kariére Vám pripravíme my, ale bude len na Vás či a ako ich využijete.

Okrem možnosti odborného rastu Vám ponúkame aj prepracovaný benefitný systém:
- prémie na základe výkonu
- prémie na základe kvality
- polročné odmeny
- dochádzkové bonusy
- extra nočné bonusy
- náhrady za neodpracované sviatky
- preplácanie nadčasov (zo zákona)
- jazykové kurzy

V prípade záujmu nás neváhajte, prosím, kontaktovať. Vymeníme si informácie o Vašich a našich očakávaniach a veríme, že nájdeme spoločný prienik záujmov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo, drevospracujúci segment

- Disciplína v dochádzke do práce
- Záujem odborne rásť
- Flexibilita
- Chuť pracovať kvalitne a zodpovedne k život. prostrediu
- Lojalita (máme záujem ideálne o dlhodobú spoluprácu)

Už viac ako 23 rokov vyrábame ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth a pod. Závod rastie pravidelným tempom a s ním rastú aj naši zamestnanci. Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby, modernizujeme technológie, naberáme ľudí a aj sa o nich staráme. Jediné čo nám chýba je dostatok ľudí ako ste Vy, ktorí chcú pracovať, prichádzať s myšlienkami a kariérne rásť. Prípadne ľudia, ktorí hľadajú sociálne istoty, istotu pracovného miesta aby si mohli založiť rodiny a starať sa o nich. Dáme si šancu?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

europlac s.r. o.
Pod Kalváriou 2020
955 01 Topoľčany

Kontakt

ID: 1200691   Dátum zverejnenia: 2.2.2018