Logo EUROPIN, s.r.o.

Operátor výroby - brúsič v 3 zmennej prevádzke

EUROPIN, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacmzda vrátane bonusov a odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba produktov podľa výrobného postupu
- vizuálna kontrola výrobkov
- vedenie požadovaných záznamov
- práca v 3-zmennej

- práca na hlavný pracovný pomer a na dobu neurčitú
- príplatky nad rámec zákona
- motivujúci systém odmeňovania + 13. a 14. plat
- stravovanie na denných zmenách priamo v priestoroch spoločnosti
- bezplatná doprava z Trenčína a okolia
- čisté pracovné prostredie a čistiace prostriedky pre pracovné odevy

Zaujímavá, nemonotónna práca v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1997 a patrí medzi najväčších európskych výrobcov zdravotníckych lanciet a kanýl.

Vzhľadom na predpokladaný väčší počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- prax na podobnej pozícii výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1,5 miliardy lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 170 zamestnancov.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421322850020
E-mail: poslať životopis
ID: 4150521  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac