Operátor výroby

EUROPIN, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
12.07.2021
Od 850 EUR/mesiacmzda vrátane dochádzkového bonusu + možnosť navýšenia o mimoriadnu odmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha jednoduchých nepásových výrobných strojov
- vizuálna kontrola výrobkov
- práca na 3 zmeny

- práca na hlavný pracovný pomer priamo do kmeňa - bez agentúry a na dobu neurčitú
- automatické zvýšenie platu po zaškolení
- motivujúci systém odmeňovania + 13. a 14. plat
- motivujúci dochádzkový bonus až 75,- €
- stravné lístky v hodnote 4,50 €
- 37,5 hod. týždenný pracovný úväzok pre všetkých zamestnancov
- stravovanie na denných zmenách priamo v priestoroch spoločnosti
- bezplatná doprava z Trenčína a okolia
- čisté pracovné prostredie a čistiace prostriedky pre pracovné odevy

Zaujímavá, nemonotónna práca v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1997 a patrí medzi najväčších európskych výrobcov zdravotníckych lanciet a kanýl.

Vzhľadom na predpokladaný väčší počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- zodpovedný prístup k práci a dobré pracovné návyky
- absolventi zo strojárskej školy sú vítaní
- prax na podobnej pozícii výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1,5 miliardy lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 170 zamestnancov.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4078782  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac