Špecialista systémov kvality

EUROPIN, s.r.o.

Johanna Vaillanta 3047/4, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj, Trenčín
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba, zavádzanie a kontrola interného systému kvality výrobných procesov
- spolupracovať pri riešení kvalitatívnych problémov, nezhôd, reklamácií
- tvorba a riadenie dokumentácie kvality
- vypracovanie záznamov kvality, ktoré stanovuje zavedený IMS
- tvorba nápravných návrhov a preventívnych opatrení na neustále zvyšovanie kvality produkcie
- aktualizácia systému manažmentu kvality a práca s interným systémom
- reporting
- spolupráca s ostatnými oddeleniami za účelom optimalizácie výrobných procesov a kvality
- plánovanie interných auditov a dohliadanie na ich realizáciu

* práca v mladom dynamickom kolektíve
* zázemie v stabilnej spoločnosti
* 37,5 hod. týždenný pracovný úväzok pre všetkých zamestnancov
* odmeny pri pracovných jubileách
* samostatná a zodpovedná pozícia
* firemné športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodiny

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.3.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti systémov kvality - IMS min. 3 roky
- ukončené vysokoškolské vzdelanie I. a II. stupňa so zameraním na riadenie kvality
- znalosť systémov ISO 9001 podmienkou
- znalosť systémov ISO 14001, 18001, 13485 výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
- proaktívny prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1 miliardu lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 150 zamestnancov.
Spoločnosť má zavedený integrovaný manažérsky systém riadenia kvality a je držiteľom certifikátu Bezpečný podnik.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3047/4
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: 032 / 285 0027
E-mail: poslať životopis
ID: 3305978   Dátum zverejnenia: 16.2.2018