Mechanik, mechanik - nastavovač

EUROPIN, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
ihneď
Od 6,72 EUR/hod.základná mzda + príplatky + dochádzkový bonus + po zaučení navýšenie (viac info na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odstraňovať a operatívne riešiť vzniknuté poruchy na výrobných zariadeniach
- Vykonávať preventívnu údržbu podľa plánu preventívnej údržby
- Obsluhovať kotolňu
- Viesť a pravidelne aktualizovať príslušné prevádzkové denníky
- Práca v 3 zmennej prevádzke

práca na hlavný pracovný pomer a na dobu neurčitú
- automatické zvýšenie platu po zaškolení
- motivujúci systém odmeňovania + 13. a 14. plat
- motivujúci dochádzkový bonus
- 37,5 hod. týždenný pracovný úväzok pre všetkých zamestnancov
- odmeny pri pracovných jubileách
- nadštandardné príplatky za prácu nad rámec zákona
- bezplatná doprava z Trenčína a okolia
- čisté pracovné prostredie a čistiace prostriedky pre pracovné odevy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

PODMIENKA: potrebná vyhláška o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov § 22

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1,5 miliardy lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 170 zamestnancov.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3298591  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,72 EUR/hod.