Upratovanie

EUROPIN, s.r.o.

Johanna Vaillanta 3047/4, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovacie a čistiace práce v administratívnych a výrobných priestoroch
- práca v dvojzmennej prevádzke

- práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- pracovná doba - pondelok - piatok
- stravovanie zabezpečené
- 13. a 14. plat

- firemná doprava na vybraných trasách zabezpečená zdarma

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1 miliardu lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 150 zamestnancov.
Spoločnosť má zavedený integrovaný manažérsky systém riadenia kvality a je držiteľom certifikátu Bezpečný podnik.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3047/4
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: 032 / 285 0020
E-mail: poslať životopis
ID: 3247669   Dátum zverejnenia: 11.12.2017