Obsluha strojov

EUROPIN, s.r.o.

EUROPIN, s.r.o., Johanna Vaillanta 3047/4, 913 11 Trenčianske Stankovce, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
V závislosti od pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha jednoúčelových automatov a poloautomatov.

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1997.

- motivujúci viaczložkový systém odmeňovania v závislosti od kvality a výkonu vo výške cca 1/3 zmluvného platu
- prítomnostná odmena 50,-EUR brutto
- nadštandardné príplatky za prácu nad rámec pracovného týždňa
- stravovanie vo vlastnej kantíne
- stravné lístky za prácu v noci
- doprava zabezpečená na všetky 3 zmeny, z Trenčína bezplatne
- perspektíva dlhodobej práce v etablovanej spoločnosti
- spoločnosť s certifikátom Bezpečný podnik
- spoločnosť certifikovaná podľa 4 medzinárodných ISO štandardov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske a iné.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, presnosť a kvalitnú prácu

Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov - plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1,5 miliardy lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 170 zamestnancov.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2778069  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od pracovnej pozície