Reagujte bez životopisu

Veľkosklad s drobným tovarom - Heijen, Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Heijen, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
11,84 - 15,98 EUR/hod.od 11,84 Eur brutto/hod + príplatok 8,33 % holiday money + príplatky za zmeny Príplatky za pracovný čas: od 19:00 - 00:00 hod.- príplatok 35% - plat 15,98 Eur brutto/hod od 00:00 - 06:00 hod. príplatok 45% - plat 17,16 Eur brutto/hod od 06:00 - 07:00 hod. príplatok 45% - 35% - plat 15,98 Eur brutto/hod Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet podľa Vášho výberu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľné pracovné miesta pre ženy, mužov, páry a skupinky kamarátov ktorí budú pracovať v jednom z najväčších veľkoskladov v Holandsku s drobným spotrebným tovarom / výrobky a tovar súvisiaci so starostlivosťou o zdravie a krásu, drobná elektronika/
Sklad má viacero oddelení. Oddelenie kde sa tovar triedi, kontroluje alebo balí na pásovej linke. Na ďalších oddeleniach sa tovar uskladňuje, pripravuje na expedíciu a vyskladňuje podľa objednávok.

Práca na 2 smeny:
7:00/8:00 - 15:00/16:00
15:00/16:00 - 23:00/00:00
Na jednom oddelení sa pracuje aj na nočné smeny.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Heijen - Holandsko

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. čísle + 421 910 333 199.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jeden z najväčších veľkoskladov v Holandsku s drobným spotrebným tovarom / výrobky a tovar súvisiaci so starostlivosťou o zdravie a krásu, drobná elektronika/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka B1
- čistý výpis z registra trestov

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4590477  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 11,84 EUR/hod.