1 600 - 1 700 EUR

Pracovník vo veľkosklade - Holandsko. Nástup: Ihneď. Cestovanie do Holandska preplatené v hodnote 75 Eur.

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky do skladu a baliarne s drobnou elektronikou (počítačové hry, mobily, vysávače, elektrické zubné kefky, sušiče vlasov, tlačiarne, náplne do tlačiarní a pod.

Náplňou práce je triedenie tovaru, balenie tovaru, príprava tovaru podľa objednávok, order picking a pod.
Zamestnávateľ Vám preplatí cestovanie zo Slovenska/Čiech do Holandska v hodnote 75 Eur.
Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

V mestách Waalwijk/Tilburg sa pracuje na ranné a poobedné smeny, môže byť zaradená aj nočná smena.

V meste Maasvlakte sa pracuje iba na rannú smenu od 7:00 do 16:00 hod.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

10,38 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money PRÍPLATKY: poobedná smena: príplatok 8,75 % nočná smena: príplatok 13,75% Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá z ubytovania do práce a späť dostanú od zamestnávateľa bonus 4 Euro netto/deň Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľkosklady s elektronikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka (vedieť sa dohovoriť)
- pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry
- pozícia vhodnejšia pre pracovníkov do 45 rokov
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Europersonnel
Tel.: 0910 333 199, 0917 721 626
E-mail: poslať životopis
ID: 3761455   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10,38 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money PRÍPLATKY: poobedná smena: príplatok 8,75 % nočná smena: príplatok 13,75% Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá z ubytovania do práce a späť dostanú od zamestnávateľa bonus 4 Euro netto/deň Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca.