Triedič balíkov na pošte - Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Venlo, Holandsko
Termín nástupu
28.10.2019
1 600 - 1 700 EUR/mesiacod 10,03 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money+ príplatky za nočné smeny a prácu počas víkendu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme tím pracovníkov (mužov,ženy a páry) , ktorí budú pracovať na centrálnej pošte v meste Venlo v Holandsku. Náplňou práce bude triedenie balíkov a príprava balíkov na expedíciu.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Pozície sú vhodné pre mužov a páry, ktorí nemajú problém s manuálnou prácou. Je potrebná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Pracuje sa od 28.10. 2019 do 31.12.2019, s možnosťou pokračovať na inej pracovnej pozícii pre rovnakeho zamestnávateľa od januára 2020. Je potrebné zostať pracovať v Holandsku aj cez vianočné sviatky.

Možnosť umiestniť kamarátov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch. Maximálne 4 pracovníci na izbe. Páry majú ubytovanie samostatne v dvoj-lôžkových izbách.

Poplatok za ubytovanie je ztrhnutý až z Vašej mzdy v sume 90 Eur týždenne.

Zamestnanec ktorý šoféruje služovné auto dostáva od zamestnávateľa bonus od 20 - 40 Eur/týždenne.

Pracuje sa priemerne 35 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Pracovná doba: práca na smeny

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výroba a distribúcia nápojov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovní
- vodičský preukaz sk. B výhodou, nie však podmienkou
- ochota pracovať manuálne
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- zamestnávateľ požaduje zostať pracovať v Holandsku aj počas Vianočných sviatkov

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3761447  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 700 EUR/mesiacod 10,03 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money+ príplatky za nočné smeny a prácu počas víkendu.