Automechanik - Nemecko. Plat: 2000 - 2200 v čistom/mesiac

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
München, Nemecko
Od 2 800 EUR/mesiacod 2000 - 2200 Eur v čistom mesačne + ubytovanie zdarma Mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nachádzate sa už v Nemecku a ostali ste bez práce?

Pre nemeckého zamestnávateľa hľadáme šikovných automechnikov, autoklampiarov, autolakýrnikov, opravárov a mechanikov osobných a nákladných vozidiel, ktorí budú pracovať v nemeckých autoservisoch.

Náplňou práce bude oprava osobných a motorových vozidiel, vyrovnávanie a brúsenie plechov, príprava vozidiel na lakovanie, lakovanie, údržba motorových vozidiel, autoservis.

Pracuje sa na TPP na nemeckú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku na email: [email protected]

alebo nás kontaktujte na tel. číslach 0910 333 199, 0917 721 626.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Autoservis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (postačuje aby jeden pracovník z dvojice ovládal nemecký/anglický jazyk)
- predchádzajúce pracovné skúsenosti
- možnosť dostaviť sa do Nemecka vlastným autom a používať ho na presun do práce z ubytovania a späť (stačí jeden pracovník v skupinke)

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3390196  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac