Chyžná/ný do hotela na Holandskom ostrove Vlieland. Odchod: Ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Vlieland, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacPracovníci od 21 rokov a viac: 10,45 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland. Hotel sa nachádza v krásnom prostredí priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.
V hoteli od Marca 2020 začne pracovať Slovenská supervisorka.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastným autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 10 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov.
Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Pokiaľ máte záujem o danú pracovnú pozíciu zašlite nám životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely a penzióny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívna znalosť anglického jazyka (niekedy postačuje aj nemčina)

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín

Kontakt

ID: 3390196  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac