Zber, balenie a triedenie papriky - Holandsko.

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Middenmeer, Holandsko
Termín nástupu
25.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 9,13 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme ženy alebo páry, ktorí budú pracovať v skleníkoch a v baliacich halách kde sa zbiera, balí, triedi a pripravuje paprika na expedíciu.

Nepotrebujete ovládať anglicky ani nemecký jazyk (stačí ak rozumiete po poľsky) a nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti. Zamestnávateľ Vás zaučí.

Pracuje sa iba na ranné zmeny. Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.Taktiež akceptujeme aj študentov, ktorí chcú pracovať v Holandsku počas leta 2018.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

sklady a baliarne s ovocím a zeleninou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia
- pracovná pozícia vhodnejšia pre ženy a páry do 35 rokov
- čístý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Dolný Šianec 1
911 48 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Europersonnel
Tel.: 0917 721 626,0910333199
E-mail: poslať životopis
ID: 3388785   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 9,13 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money