Bágrista - Bratislava

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur/mesiac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bágristov, ktorí budú pracovať pre stavebnú firmu na TPP. Firma sa zaoberá odvozom a vývozom stavebného materiálu, vykonáva zemné a výkopové práce a rôznu stavebnú činnosť. Náplňou práce budú výkopové práce najmä pri výstavbe ciest a dialnic. Pracuje sa v okolí Bratislavy pri výstavbe dialničného obchvatu.

Budete priamo zamestnancom stavebnej firmy a práca je na TPP. Príjmeme taktiež aj brigádnikov.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma sa zaoberá odvozom a vývozom stavebného materiálu, vykonáva zemné a výkopové práce a rôznu stavebnú činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz
- strojnícky preukaz
- absolvované psychotesty

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3258535  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur/mesiac + bonusy