Vodič elektrického vozíka Nitra (nástup 23.05.2024)/ zaškolíme zdarma - doprava, ubytovanie, zálohy

Miesto práce
Nitra
1 102 - 1 245 EUR/mesiacMzda: je stanovená podľa pozície: skladník vodič vlečného vláčika - TUGGER - 1102€ brutto + bonus do 10%, 13. plat vodič VZV - 1245€ brutto + bonus do 10%, 13. plat + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v logistických a skladových priestoroch.
Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle.

Náplň práce :
Zásobuje výrobné linky
Prepravuje materiál pripravený na vozíkoch na výrobnú linku
Prepravuje prázdne vozíky z výrobnej linky do skladu
Odpája a pripája vozíky do a z vlečného vozíka/ťahača s volantovým riadením
Zodpovedá za preventívnu starostlivosť vysokozdvižného vozíka s cieľom zabezpečiť ich prevádzkovú efektívnosť
Vykladá materiál na vopred určené miesto
Manipuluje, pripája kittovacie vozíky za vlečný vozík s volantovým riadením v správnom poradí podľa objednávky
Dodržiava pracovné postupy a smernice
Udržiava poriadok na pracovisku

Práca v dynamickom tíme
– Možnosť kariérneho rastu

Stravné vo výške - 5,10€/ odpracovaný deň
Zamestnanec si hradí len 0,10€

Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke - 8 hod. režim - týždeň - ranná, týždeň - poobedná, týždeň - nočná zmena

Trasy BEZPLATNEJ zmluvnej dopravy:

- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Komárno - Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Priama registrácia záujemcov:

Mgr. Mia Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502
Email - [email protected]

Ponúkame:

- pracovná zmluva
- stravné hradené nad rámec zákona
- možnosť ubytovania
- zmluvná doprava z okolia ZADARMO
- príspevok na dopravu
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- celodenná starostlivosť koordinátora
- zálohy zo mzdy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 4829414  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 102 EUR/mesiac